SVARBU: Vilniaus Oro uostas bus uždarytas liepos 14-tą – rugpjūčio 17 dienomis, 2017

Vilnius Airport reconstruction

Mieli svečiai,

Šią vasarą, nuo liepos mėn. 14 d. (00:00 val.) iki rugpjūčio mėn. 17 d. (23:59 val.), Vilniaus oro uostas (VNO) bus uždarytas dėl pakilimo tako rekonstrukcijos darbų. Per šį laikotarpį dauguma oro linijų savo skrydžius į Vilnių nukreips į Kauno oro uostą (KUN), kuris yra tik valanda kelio nuo Vilniaus miesto centro.

Kaip pasiekti viešbutį “Vilnius City Hotel”, paruošėme informaciją ir nuorodas žemiau:

Tiesioginiai “Ollex” ir TOKS” transferai nuo Kaunos Oro Uosto iki Vilniaus.

Naujausi pervežimų laikai ir susijusi informacija kaip atvykti iki Vilniaus bus skelbiama Kaunos oro uosto turizmo informacijos centre.

“OLLEX” pervežimas iki Stoties (10 EUR/žm.)

“Ollex” pervežimai iš Kaunos oro uosto į Vilnių vyks tipiškai kas 30 minučių, prisitaikiant prie oro uosto  skrydžių laikų. Aplankykite Ollex puslapį kad iš anksto nusipirkti bilietus jei to pageidaujate. Kaina 10 EUR į vieną pusę vienam žmogui. Kelionė trunka 1 val. 30 minučių. Autobusas atvyks jau Vilniuje, šalia McDonald’s Stoties restorano (žiūrėti Google žemėlapį čia). “Ollex” rekomenduoja pirkti bilietus iš anksto.

“TOKS” transferai iki Vilniaus Autobusų Stoties

“TOKS” vykdys 8-9 pervežimus kasdien, todėl pasirinkimo atvykti turite iš čių dviejų kompanijų. Aplankykite jų puslapį kad pirkti bilietus arba pažiūrėti laikus (išvykimas: Kaunos Oro uostas, atvykimas: Viniaus autobusų stotis).Kaina ta pati –  10 EUR žmogui į vieną pusę.

Nuo “OLLEX” sustojimo Vilniuje, iki “VILNIUS CITY HOTEL”

1. 19 minučių pėstute

 

Detalus Google žemėlapis rodo Jums maršrutą anglų kalba kaip pasiekti mus. Mc Donald’s restorane rasite nemokamą bevielį internetą. Žemėlapis  čia. Žinoma, pasinaudokite taksi arba , pavyzdžiui, “Uber” aplikacija Jūsų telefone (Apple arba Android), ir atvyksite greičiau. 

2. Viešuoju transportu (14 minučių)

 

Čia rasite gyvai rodomus viešojo maršruto laikus ir  kaip atvykti naudojantis Google.

Automobiliu (nuoma)

Rekomanduojamas nuomos paslaugų sąrašas bus čia. Taip pat siulome pabandyti CityBee automobilių dalinmosi paslauga. Automobilį galėsite palikti Vilniuje.

Per Kauno miestą:

Galite naudoti viešojo transporto autobusą Nr. 29. jeigu norite atvykti nuo Kaunos oro uosto iki Kaunos geležinkelio stoties. Sekite nuorodas Kauno oro uoste. Bilietas žmogui kainuoja €0.80. Kelionė trunka maždaug 50 minučių. 29 autobuso tvarkaraštį rasite čia .